Pobeda Čačka

ponedeljak, 23.03.2009.

Pobeda CackaNajefikasnije stvari u američkom fudbalu zahtevaju najjednostavnija rešenja, a potvrdu za to u Novom Kneževcu dali su igrači Čačka. Nekoliko kikseva u timu Grofova u prvoj četvrtini i prvim minutama druge, gosti su znalački uspeli da iskoriste i postignu čak tri tačdauna i jedan sejfti, tako da je rezultat na kraju glasio 0:20 (0:14; 0:6; 0:0; 0:0). Utakmica je odigrana po lepom i sunčanom vremenu, uz prisustvo oko 250 gledalaca. Kretanje rezultata: 0:2 sejfti, 0:8 Gavrilo Maksimović pas na 15 jardi, 0:14 Miloš Jevremović pas na 20 jardi (sve u prvoj četvrtini), 0:20 Miloš Jevremović pas na 15 jardi (druga četvrtina).

Čestitke igračima Čačka na fer i korektnoj utakmici. Što se tiče mojih momaka, veoma sam zadovoljan prikazanom igrom i zalaganjem. Pokazali su da su prava ekipa koja će u budućem periodu da bude težak protivnik svim timovima. Nekoliko početnih grešaka uticalo je na tok današnje utakmice, posle toga smo krenuli puno bolje da igramo, ali nismo uspeli da napravimo preokret.

–izjavio je, nakon utakmice, predsednik KAF Grofovi Dušan Perišić.

Četvrti poraz

Ekipa Novog Kneževca ubeležila je novi, četvrti, poraz u grupi B NLS. Ovoga puta Grofovi su na svom terenu izgubili,