Neizvesno do kraja

Neizvesno do kraja U nedelju 26. aprila, ljubitelji američkog fudbala u Mladenovcu imali su priliku da posmataraju veoma interesantan meč, koji su Forestlanders-i i Grofovi odigrali u okviru III kola NLS grupa B. Ekipa Mladenovca uspela je da konsoliduje svoje redove, nakon što su gosti iz Novog Kneževca sredinom treće četvrtine poveli 0:6, i u neizvesnoj završnici trijunfuje rezultatom 10:6. Po četvrtinama rezultat se kretao: I- 0:0, II- 0:0, III- 7:6, i IV- 3:0, dok je poene za Grofove postigao WR Vanja Ivošević.

U izuzetno tvrdoj utakmici, u kojoj su dominirale odbrane, poraženi smo u samoj završnici zahvaljujući našim greškama. Naime, pri našem vođstvu od 6:0 napravili smo dve greške koje su direktno uticale na krajnji rezultat. Jednu izgubljenu i dve presečene lopte domaći igrači su iskoristili da tačdaunom i fildgolom preokrenu rezultat. Ostaje nam da unapredimo igru u napadu, jer jednim tačdaunom se ne može dobiti utakmica.

- izjavio je, nakon odigrane utakmice, trener Grofova Dragan Mihalović.